La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

3

Potwierdza się to, co wiadomo od dawna: Antek jest lepszy, jak ma przy sobie 9. Okazuje się również, że Martin jest w zupełności wystarczający. Przymierzany do Barcy Depay, moim zdaniem będzie grał na 9 słabiej, więc nie ma sensu go sprowadzać. Widziałbym u nas na Lukaku lub Haalanda, w innym przypadku Martin :)

konto usunięte

0

@hank_moody Depay przyjdzie za grosze, na pewno się przyda. Zwłaszcza, że na skrzydłach mamy tylko Fatiego (który wróci dopiero jakoś w marcu), Dembele (który trzyma się ładnie, ale mamy z tyłu głowy jego wszystkie kontuzje) i słabiutkiego Trincao.

0

@LuisSalvano Na lewe skrzydło, to się zgodzę, ale nie róbmy z niego kolejnego pseudo napastnika. Tak naprawdę w Europie nie ma zbyt wielu lepszych napastników od sympatycznego Duńczyka, a dostępnych do kupienia, nie ma wcale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?