La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

0

Panowie mam duży problem z fb. Wylogowało mnie na wszystkich urządzeniach i jest zmienione hasło. Usiłuje odzyskać konto, zmieniam hasło przez kod który dostaje na maila, ale na końcu proszą o jakiś kod uwierzytelniający, a nigdzie go nie dostałem, nie przyszedł też SMS. Ktoś miał podobnie i pomoże?

1

@busquets5 miałem podobnie, ktoś mi się włamywał na konto i zmieniał hasło na fb, napisz do facebooka z tym problemem i możesz też rzucić zdjęcie dowodu żeby Cię zweryfikowali, później załóż najlepiej maila na gmailu i ustaw tam weryfikacje dwuskładnikową, jak zalogujesz się już na fb to zrób to samo, męczyłem się z tym 3 tygodnie i prawdopodobnie ktoś miał jakimś cudem dostęp do mojego maila, raz logowanie w rosji, raz w usa, raz w niemczech xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?