La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

3

Hajto chce wrócić na ławkę trenerską. Bycie największym korniszonem w telewizyjnym studiu się znudziło księżniczce? I znajdą się jakieś imbecyle, które mu dadzą klub. On w zamian zaserwuje im najdłuższą serię porażek w historii, po czym zwali winę na wszystkich dookoła, bo przecież on robił swoje elegancko. Zaczesze tę resztkę kukuryku na żel co mu został jeszcze z lat 90, odpali papierocha ( 3 sztangi skitrane cały czas pod tapicerką) i ruszy przed siebie jako postrach bab. Gianni srani. Nie trawię tego gościa fest.

0

@arasz1819 Tomasz Hajto potrącił stara babę i nie poniósł konsekwencji.

4

@ToshyFCB Poniósł konsekwencje, nie rozumiem ludzi którzy cały czas to piszą.

konto usunięte

1

@don'T.R.I.P.e Warto dodać jak ludzie spłycili tragedię (także Hajty) do "hehe beki". Większość tych masowo powielanych wpisów jest obrzydliwa.

0

@don'T.R.I.P.e 7 tysięcy złotych kary grzywny i zakaz prowadzenia samochodów przez rok. Za zabójstwo człowieka :DDDDD

0

@don'T.R.I.P.e co najmniej kontrowersyjne te poniesione konsekwencje.

0

@ToshyFCB To miej pretensje do sądu. Albo mamy cywilizowany kraj albo robimy samosądy i palimy ludzi na stosie. Poza tym już Stanowski się wypowiedział że co by dała kara więzienia? Nie zastrzelił tej kobiety, nie przejechał jej umyślnie to nie wiem co tak naprawde oczekujecie. 20 lat w pace? Dożywocie? Nic nie przywróci życia tej kobiecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: