La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

0



tutaj kolejna wypowiedź dr Paweł Basiukiewicz krytykująca sposób walki z covid

1

@lucca87 część osób nie zgłasza się na testy z prostej przyczyny - nie chcę uwalić na kwarantannie członków rodziny. Praca w państwówce, a sektorze prywatnym to dwie różne rzeczy. W tym pierwszym dostaniesz kwitek od sanepidu, że miałeś/aś kwarantanne z jakiegoś powodu (np. kontakt z osobą chorą) i do momentu, jak nie masz l4 (czyli nie masz pozytywnego wyniku) dostajesz nawet 100, a nie 80% wynagrodzenia. Troszkę inaczej tu wygląda w sektorze prywatnym, tzn. wiem, że niektórzy właściciele firm niechętnie patrzą na kwarantanne z wyżej opisanego przeze mnie powodu. Dlatego często, gdy pracownik źle się czuje, dostaje on urlop (jak ma zaległy), albo te kilka dni wolnego, które może potrącą mu z urlopu na przyszł rok) by odpoczął, ale nie zgłąszał się na żaden test - bo to też potencjalne udupienie kolejnych osób z firmy, z którymi miał kontakt. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?