- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1032 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
macie jakieś sposoby które pomogą mi przekonać moich dzaiadkow żeby oglądać dzisiaj goata ?... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Jakchcesz
61
Ale mnie to denerwuje jak po ciężkim tygodniu chce się napić piwka, odpocząć, obejrzeć... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Adi123456789
0
Ile macie wzrostu?
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1032 Culés
2
Komisja zarządzająca miała wybrać termin wyborów na prezydenta FC Barcelony między 60 a 90 dniem od dymisji Josepa Marii Bartomeu. W którym dniu zrobiła? W przedostatnim możliwym, czli 89 :D. Nie no, dymisja MOCNO przyśpieszyła te wybory, zaledwie o ponad miesiąc przed początkowym terminem. Jedyny plus tej rezygnacji JPM, że nie zrobił kolejnych głupich ruchów przez ten okres.
0
@kaziks Ważne, że Leoś pogłaskany.
0
@kaziks Jakby nie patrzeć, zdecydowanie bardziej wolę to, że Bartomeu i jego ludzie zakończyli podejmowanie decyzji w tym klubie ok. miesiąc temu, niż to, że mieliby podejmować decyzje jeszcze do końca czerwca 2021 roku.