La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1726 Culés

5

Nie ma to jak zainwestować w limuzyny czy TVP a ludziom z budżetówki powiedzieć przed Świętami, że ich premie zostaną zablokowane i przeznaczone na walkę z covidem -_- W tym samym liście podkreślać jednak, że walka w Polsce jest na wysokim poziomie. Nic tylko podziękować tym, którzy wybrali ten syf, który sprawuje władzę.

konto usunięte

3

@swiergol2 nie ma to jak przekazać 2 miliardy na telewizje zamiast na szpitale i osoby chore na różne przypadłości i później nawoływać naród do wpłacania internetowe zbiórki dla chorych.

0

@swiergol2 pokaż mi te limuzyny mój drogi, bo chyba czytasz propagandę ale drugiej strony:)

2

@endriuuu2 Jak mam Ci pokazać te limuzyny? Masz informację o przetargu na 14 limuzyn, gdzie każda kosztowała prawie 200 tys. zł i do tego 308 nowych samochodów. A propagandą to jest cały obecny rząd. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak ci kryminaliści robią co chcą i śmieją się w twarz nawet swoim wyborcom. Tyle, że wyborcom pisu można napluć w twarz a i tak powiedzą, że pada.

0

@swiergol2 ja po prostu chciałbym artykuł:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?