La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

13

Bardzo podoba mi się gra Ryśka. Może dzisiaj za bardzo chciał, ale pamiętajcie, że to nasz chłopak jest nie najemnik za 120 mln i za te barwy odda wszystko. To raz a dwa jako jeden z nielicznych pomocników pędzi z piłka do przodu. Dzięki czemu robi ogromną przewagę w ataku. Często szuka gry na jeden kontakt. Mam nadzieję, że Ronald szybko się do niego przekona bo chłopak umiejętności ma. Tylko trzeba mu dać szansę i zaufać. To dobry chłopak jest.

6

@fart Otóż to.

1

@fart Racja, ale ostatnio nie wiedzie mu się najlepiej :/

1

@Coutinho007 To prawda no nie idzie a szkoda. Mam nadzieję, ze dostanie swoją prawdziwą szanse i pokaże na co go stać.

1

@fart Zobaczymy, ale czuję, że pójdzie na wypożyczenie w zimę.

0

@Coutinho007 Kurcze szkoda natomiast jeśli ma siedzieć na ławce i marnować swój czas to jednak lepiej jak pójdzie do klubu w którym będzie miał szansę grać regularnie. Tutaj jak widać może z tym być ciężko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?