La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

3

Z jednej strony fajnie, że Juve umordowało to 2:1, bo mi kupon uratowali, ale z drugiej strony jakby był remis to mielibyśmy 5 punktów przewagi i byłaby bardzo duża szansa, że z Węgrami również zagra rezerwowy skład. A to przy takim natłoku spotkań i przy tylu kontuzjach byłoby bardzo dużym plusem.
Jednak mam nadzieję, że mimo wszystko Koeman i tak da ponownie odpocząć tym co grają najwięcej, a z Osasuną zagra once de gala. Trzeba nadgonić w lidze.

2

@Wossi61FCB Jak Kijów pocisnęliśmy 0:4 to z Ferencvarosi nie powinno być większych problemów

1

@barcelonaLM O punkty się nie martwię w jakimkolwiek składzie byśmy grali, ale chodzi mi po prostu o odpoczynek podstawowych graczy.

0

@Wossi61FCB może Juve umoczy z Dynamem, jak wróci do kadry ukraińskiego zespołu kilku ważnych zawodników i podstawa odpocznie ze słabym Juventusem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?