La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1856 Culés

0

O 5 pobudka lepiej pospać godzinkę dłużej niż oglądać tą padaczkę

0

@Joe_Pesci to wypier spać a nie pisz jakies dyrdymaly. Ta ekipa w tym skladzie gra 1 raz niewiem czego ty sie spodziewales, ze 5-0 ? Przeciez graja w pilke tylko nie ma tego odtatniego podania+strzal na bramke

0

@Tomek54321 skoro Ty masz z takiej gry satysfakcję i radość to oglądaj dalej xD

0

@Joe_Pesci no jasne ze bede ogladac. Obowiazek kibica ktory kibicuje na dobre i na zle a nie takiego kibica takiego jak ty ktory tylko zyje sukcesami i niczym wiecej

0

@Joe_Pesci jak tam grzybki i rybki ? Mi sie meczyk podobal jezeli byles na grzybkach i rybkach albo poszedles spac to jednak cie kawalek fajnego meczu ominales, ale w sumie czego tu oczekiwac po "kibicu" liczacego TYLKO sukcesy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?