La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

1

Jednak ten sezon będzie nijaki w wykonaniu Barcy (czyt. bez żadnego trofeum). Miałem jakąś iskierke nadziei, że tak nie będzie ale dzisiejszy mecz to potwierdził.

konto usunięte

3

@lukaszbrk Może i nie wygramy Laliga, ani Ligi Mistrzów, ale za to nie wygramy też Pucharu Króla.

0

@lukaszbrk Liczę chociaż na Top4.

0

@Coutinho007 aż tak to źle nie będzie. Chyba?

konto usunięte

0

@Coutinho007 Bez top4 to klub naprawdę zbankrutuje

0

@lukaszbrk Jak tak dalej pójdzie to będę zadowolony z Top 4.

0

@polishtoaster ten klub naprawdę musi przejść rewolucję kadrowa. Czyli: Busquets, Pique, Alba, Messi chyba też do odejścia... I kilku też jest gości nie na poziomie tego klubu. Ale biorąc pod uwagę sytuację tego klubu to nie jest łatwe i skład wygląda jak wygląda i będziemy się męczyć w następnych sezonach. Chyba, że nowy zarząd to ogarnie. AMEN

konto usunięte

0

@lukaszbrk Zmiany są bardzo potrzebne, ale finansowo to jesteśmy w dupie kompletnie. Alba i Messi wciąż grają na bardzo wysokim poziomie. Z Pique i Busquetsem to nie taka prosta sprawa. W tym sezonie obaj są jeszcze potrzebni. Umtiti, Firpo, Alena, Fernandes, Griezmann i Braithwaite powinni moim zdaniem odejść jak najszybciej. Bardzo liczę na transfery Depaya i Garcii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?