- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Faro
3
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Luciano99
55
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
20
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
2
Każdy mówi, że ustawka, zakład poszedł, a ja mam bardzo proste wytłumaczenie: Najman jako kompletnie bezjajeczny leszcz przed walką zrobił sobie banalne założenie - jak jakimś cudem uda mu się pokonać Kasjusza to fajnie, a jak tamten go zacznie dominować (co było pewne) to Marcin, wiedząc o zasadach bokserskich tego pojedynku, odwali taką szopkę, zostanie zdyskwalifikowany i zaraz po walce zacznie opowiadać o tym, że potraktował przeciwnika tak, jak ten na to zasłużył. I co się wydarzyło po dyskwalifikacji? Oczywiście El Testosteron wrzucił dokładnie takiego tweeta :D
0
@Hawajczyk już parę takich opinii czytałem i moim zdaniem zbyt przeceniacie zdolności intelektualne tego Pana. On poprostu był w takich emocjach że go poprostu poniosło i poszedł na żywioł. On tam niczego nie kontrolował to był zwykły zwierzęcy instynkt.
1
@Bobo25 Taka możliwość również jest wysoce prawdopodobna, w końcu z Najmana żaden pięściarz ani wojownik.