La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1856 Culés

3

Jedynym pozytywem dzisiejszego wieczoru jest to, że teraz rozpocznie się maraton łatwiejszych meczy dla nas. Przez najbliższe 7 kolejek w lidze aż 5 zagramy na Camp Nou. Dwa wyjazdy do Kadyksu i Valladolid, a u siebie podejmiemy Osasunę, Levante, RSSS, Valencię i Eibar. Z kolei w LM wyjazd na Ukrainę i Węgry, ale tu wystarczyć mogą nawet 4 punkty i wygrywamy grupę. Obyśmy mogli wpuścić na Juve rezerwy, bo mamy strasznie wąską kadrę.
Mimo tego i tak uważam, że zgubimy punkty gdzieś między Valencią, a Sociedad (zwłaszcza, że zagramy z nimi w przeciągu 3/4 dni), ale i tak po tych meczach będzie już dużo ciszej o Barcelonie, która ma bliżej do strefy spadkowej niż do lidera. Dograjmy ten rok, a w styczniu jeśli finanse pozwolą kupmy chociaż tego Depaya. Wróci Ansu, Pique i może jeszcze o coś powalczymy.

1

@Wossi61FCB do świąt musimy wszystko wygrać w LL

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?