La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1305 Culés

2

Messi niech do tego MC idzie już zimą, przynajmniej jakaś kasa wpadnie a jak tak dalej będzie grał to się jeszcze rozmyśla. Z przodu nic nie daje a tylko jeszcze przeszkadza. Jak to ktoś powiedział jak w kosmicznym meczu zabrał mu ktoś talent. A tak ktoś w jego miejsce pomoże w obronie. Może akurat Griezmann w jego miejsce to będzie to. Tu są potrzebne drastyczne zmiany a znowu mamy pudrowanie trupa. Początek był optymistyczny ale czym dalej w las tym bardziej skojarzenia z końcowym Valverde się nasuwają. Indywidualnie poza Dembele który dziś ofensywka, defensywna i zaangażowanie do samego końca reszta to jakiś dramat.

0

@Gregsky10hahhaha tak sapłacą miliard za gracza który za kilka miesiecy przyjdzie za darmo :) Zarząd debilnie się zachował i kazał mu zostać zamiast pozwolić mu odjesc za dobrą kasę to są podwójnie a wręcz potrójnie frajerami

0

@Gregsky10 Spójrz na pierwszą polowe ostatniego meczu bez Leo. Czy ta Słaba Barca to Leo? Chyba nie....

0

@tbas ale jak widać on już potrafi pomóc tylko raz na jakiś czas. A liczą na niego w każdym wiec czym prędzej zaczną liczyć tylko na siebie tym lepiej. No chyba że to już zmęczenie sezonem bo to aż dziwne że wszyscy poza Dembele wyglądali tak tragicznie. Zero dynamiki, zero zaangażowanie. Dembele właśnie zaangażowaniem do samego końca zaimponował mi najbardziej.

0

@Gregsky10 Ale ja nie pisze czy on nam jest potrzebny, ja pisze, że ten zespól jest słaby, z nim i bez niego.

0

@tbas są słabi. Ale dlaczego wyglądali tak dobrze na początku a czym dalej w las tym gorzej ? Podejrzana sprawa ...

0

@Gregsky10 Leo grał w tych meczach, oświeć mnie. Przypominam Celta, zobacz, które miejsce mają. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?