La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

4

Nigdy, nigdy bym nie pomyślał, że Messi będzie tak tragiczny jak w tym sezonie. Owszem wciąż stawia stempel w wielu bramkach przez Barcelonę strzelonych, ale to w jakiej jest formie w porównaniu nawet z poprzednim rokiem to dramat. Myślałem, że Ronaldo weźmie czas, że straci szybkość, drybling i błyskotliwość, ale nie potrafiłem dopuścić do siebie myśli, że to samo spotka Leo. Niestety w tym sezonie to widać..w tej chwili czego by ten gracz nie zrobił w poprzednich latach to nie jest wart nawet połowy z tych 90mln brutto które wypłaca mu klub.

0

@messi564 Tak to jest, jak się gra w klubie którego sie nie kocha i w którym się nie chce.

1

@messi564 A i tak stworzył dwie świetne sytuację Barcelonie a jedna to nawet 100%. Nwm co ten Messi miał zrobić w tym meczu jak cała drużyna stoi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?