La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

12

Szkoda, że dla Bońka ważniejsza jest własna duma, niż dobro tej reprezentacji, na siłę chce udowodnić krytycznemu otoczeniu, że się nie pomylił co do wyboru trenera i na siłę będzie utrzymywał, że Brzęczek potrzebuje czasu i spokoju na dobre wyniki, zasłaniają się jakimiś korzystnymi rezultatami z Finlandią, Bośnią czy Izraelem, a przychodzi drużyna jak Włochy, Holandia (zaraz Hiszpania sobie pogra przez 70 min w naszym polu karnym) i czar pryska bo rozstawiają nas po kątach. Nie widać tam żadnego większego warsztatu bo, gdzie ten warsztat miał nabyć Pan Jurek?, potrenował trochę Raków w drugiej lidze, w Lechii nie zdążył bo go zwolnili po roku, a z GKS sam się zwolnił bo mogli awansować do ekstraklasy i się sfajdali przed samym kiblem, z czym do ludzi? jakieś doświadczenie tam pewnie ma, ALE to jest reprezentacja Polski, ja rozumiem, że jeśli chodzi o piłkarzy to panuje bieda, ale można to wszystko dużo lepiej ułożyć bo taki Krychowiak to sobie może co najwyżej wejść na ostatnie 15 minut i już powoli skupić na jakimś salonie z futrami, a nie grać pierwsze skrzypce, poza tym nie wiem co oni tam trenują na tych sesjach, ale jak dla mnie to oni powinni do zerzygania ćwiczyć wyjście spod pressingu i przyjęcie piłki, komu odskoczy to 20 pompek bo inaczej to oni zawsze będą grać chaotycznie na aferę, dzida w out, abo jak najdalej przed siebie, nie tędy droga do europejskiej piłki Panie Zbyszku.

2

@MesQueUnClub_87 W punkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?