La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

10

Ladny strzal Messiego z wolnego, ale nie siedzi. A jak siedzi, to okazalo sie, ze byl faul 10 podan wczesniej.

2

@mekston Szeryfie??? Tam w narożniku to nie było karnego po faulu na Leo, bo mi się wydaje, że ten kiep zawadził o boskie giczoły Leo, nie czaję bazy, co sędziowanie, wałek goni wałek, widziałeś dokładnie ową sytuację???

1

@Don-Corleone nie wiem czy myslismy o tym samym, ale byla jedna po ktorej nie widzialem zadnej powtorki i tez sie zastanawialem czy nie bylo karnego (skraj pola karnego)

0

@mekston Dokładnie o to mi chodziło, przecież jawnie wzięłi Leo w klescze, tamten zjeb jawnie zahaczył Leo, zahaczył Go w nogę podstawną /wykroczną, o mój Boże, naprawdę, że Leo grając w reprze Albicelestes to droga przez mękę, to droga przez piekło, na dodatek gdzie tam był faul Leo przy zdobyciu bramki, nie chcę nic insynuować, ale coś jest nie halo z tymi patafianiami na VARZE, tfu :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?