La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

#Tiki-taka

Jeżeli Víctor Font zwycięży w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie, prawą ręką Xaviego w dyrekcji sportowej będzie Vicente Blanco Sánchez, znany jako Tito. Ten były piłkarz ma za sobą przeszłość w La Masii i występy w Primera División. Ponadto był wiceprezesem Stowarzyszenia Hiszpańskich Piłkarzy, a także dyrektorem sportowym Levante. [Onda Cero, AS]

7

A to nie Puyol miał być?

2

Niby wszystko fajnie z tym Fontem, ale jednak gość mi się nie podoba.

0

@JustBarca mi tez ale moze akurat. Laporta poki co niczego nie przedstawil

0

Prawą ręką Xaviego... A kim ma być Xavi? Trenerem? Trenera już mamy, a Xavi od zakończenia kariery nic nie zrobił żeby posadzić go na tym stołku. Dyrektor sportowy? Inna legenda klubu, Zubi sparzył się na tym stołku chociaż zrobił trochę dobrego, Abidal poległ, czy to nie jest tak że Font złapał nazwisko które będzie go ciągnęło w wyborach?

0

Jedynie Puyol ma jaja by pełnić w odpowiedni sposób funkcję dyrektora sportowego. Gurdiola powinien wrócić z City i zająć się szkółką w Barcelonie. Xavi jedynie w roli asystenta drugiego Koemana. Koemanowi skończy się kontrakt to Xavi obejmie stery, wszystko step-by-step. Jak chcemy wszystko na szybko, bez przygotowania to można zamykać już klub, bo to nie wyjdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: