La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

1

Mieliście kiedyś tak, że kupiliście coś w sklepie przez internet, zapłaciliście, po czym sklep mówi wam, że nie ma jednak tego towaru? xdd

Kupiłem sobie telefon w białym kolorze na stronie x-kom i zadzwonili do mnie z biura, że sorry mordo, ale jednak nie mamy telefonu o kolorze białym, ale możemy sprzedać Ci w kolorze czarnym lub purpurowym za tę samą cenę xd

Zastanawiam sięco jeśli nie zgodzę się, żeby anulowac zamówienie. Czy wtedy będą musieli coś wykombinować i mi to ogarnąć czy po prostu sami anulują zamówienie

1

@tomek256 anuluja i oddadza kase wszedzie mozesz odstąpić od kupna nawet jak ci przyjdzie ten sprzęt

konto usunięte

1

@NaFazieHitman Miałem tę samą sytuację parę dni temu z monitorem i też w x-komie. Nie wiem jak oni to zrobili, ale syf maja niezły...

0

@tomek256 Nie kupuje się w x-komie. U nich to norma.

0

@tomek256 Nawet mam tak od czasu do czasu w sklepie, w którym pracuję. Duża roracja wymusza błędy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?