- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
0
Jakie polecacie piwo do zrobienia grzańca ?
0
@Gh0st zawsze powtarzam, że najlepsze piwo to darmowe
0
@Gh0st Wojak najlepszy browar
0
@Gh0st Zimniutkie.
2
@Gh0st a ja ci polecam piwko z biedronki na miodzie gryczanym. Jak na biedre nie jest tanie bo około 4.5 zł ale do grzańca jest mega. Ja jeszcze daje odrobinę przyprawy do grzanego piwa i plaster pomarańczy. Wieczorkiem przy filmie pod kocykiem dla rozgrzania, bajka!
0
@Gh0st Na grzańca to imbirowy Gingers
0
@Gh0st jak sobie sam przyprawiasz imbirem goździkami i miodem to nawet najgorszego sikacza można kupić bo i tak smaku piwa to tam nie ma