La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

1

Komenatrz mojej kuzynki:

"Taka jest Nasza demokracja... Robią z nami co chcą ciekawe kto nam zapłaci za siedzenie w domu!!! restauracje pozamykane, szkoly, uczelnie, galerie, kina nasza miejsca pracy... wezcie sb obnizcie pensje i zycie jak przecietni ludzie... miesiaca nie dacie rady... boze kogo my wybralismy, wstyd" :D :D :D



Dziewczyna "dorabia" sobie co X weekend pracując jako obsługa w restauracji... Cała rodzina twardo za PiS, w tygodniu pracuje na stanowisku "matka 24h". :D :D i to typowe "kto nam zapłaci za siedzenie w domu" :D bo ktoś jej odebrał pracę (około 20h w miesiącu)

0

@Mazi jeśli restauracja lub inne miejsce pracy jest zamknięte, Właściciel jest zobowiązany wypłacić postojowe Czyli 80 % wynagrodzenia Ale nie mniej niż najniższa Krajowa .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?