La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

konto usunięte

0



Zawsze gdy narzekamy na kościół katolicki pamiętajmy, że mogliśmy urodzić się w państwie muzułmańskim.
Religie jako organizacje to zło.

5

@SiSenior to nie religie są problemem ale fundamentalizm. Niezależnie od tego czy jest to fundamentalizm religijny, polityczny czy jakikolwiek inny.

0

@SiSenior co ma muzułmanin do synagogi?

konto usunięte

1

@joloskyy może osądzam przedwcześnie, ale chyba każdy wie kto strzelał. Synagoga nie jest przypadkiem.

konto usunięte

0

@SiSenior Fanatyzm religijny to zło, bo ja nie mam problemu z religią, ja mam problem z ludźmi którzy coś mi narzucają wbrew mi albo zabijają w imię swojego Boga.

konto usunięte

1

@Bartunek może znów troszke źle ująłem, "organizacje" miały się odwoływać do tego fanatyzmu właśnie.

konto usunięte

1

@SiSenior Ogólnie fanatyzm jest zły w każdym wydaniu, bo strasznie skraca pole widzenia na świat. A co do religii to chciałbym aby w końcu to była całkowicie prywatna sprawa każdego człowieka, bez narzucania swoich "jedynych słusznych poglądów" oraz też moim skromnym zdaniem należy całkowicie oddzielić religię od państwa, czyli usunięcie religii ze szkół, brak jakichkolwiek nakładów finansowych itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?