La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

14

Ostatnie dwa mecze dobitnie potwierdziły, jaką role powinien odgrywać Busquets.
Wejście przy korzystnym wyniku? Jak najbardziej.
Od pierwszej minuty? Oby nigdy więcej.

Na początku meczu potrzebujemy zawodników box to box, wybieganych, którzy po prostu są w stanie nadążyć za rywalem. Jaką drużyna byśmy nie byli i z jaką byśmy nie grali, to w tej fazie spotkania trzeba sobie dużo rzeczy wybiegać, wywalczyć, pokazać pazur. Sergio tego nie ma.
W drugiej połowie robi się więcej miejsca, piłkarze grają na trochę mniejszej intensywności i wtedy dla Busiego pojawia się szansa na pokazanie swoich wszystkich zalet, które niewątpliwie posiada, ale tylko przy odpowiednich warunkach meczowych.

Nie chce z chłopa szydzić, bo jeszcze może nam pomoc, ale jego rola musi zostać ograniczona.

3

@Beztroskii Zgadzam się. Jak widzę Busiego w pierwsze 11-nastce to mnie skręca...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?