- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1247 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1247 Culés
0
Dobra koniec żartów
Robimy zbiorke
Kazdy fan blaugrany wpłaca 10 zl
I szybko zbieramy kase dla niej...
A tak powaznie serce mi peknie 5 listopada jeżeli to okaże sie prawdą...
6
@Rokita O co chodzi?
0
@Kwiatek67 barca stoi na progu bankructwa
0
@Rokita przeczytałeś to co ktoś napisał i wierzysz w to. Nie ma takiej możliwości żeby taki klub ogłosił bankructwo.
0
@Katalończyk 99 mowie ze jezeli to prawda to mi serce pęknie
Nwm xzy to prawda czy nie ale mam pewne obawy? Wazysxy wiemy jakiego mieliśmy prezydenta
1
@Rokita ostatnimi czasy to się dostawało Bartomeu za wszystko. Nawet za to że piłkarzom się biegać nie chciało. Ok, kupowali piłkarzy zbyt drogo ale transfer Neymara nie pomógł w tym żeby było inaczej. PSG sypnęło taka kasa że inne kluby to wykorzystywały. Ciężko później zastąpić Brazylijczyka od razu za małe kwoty. Transfer Coutinho dopiero się zaczyna oplacac a kosztował 140 mln euro więc no heh. Kamyczkiem do ogródka jest płacenie astronomicznych pensji piłkarzom gdzie później ciężko sprzedać z takimi zarobkami a co udzie za tym trzeba obniżać koszt transferu. Afera z mediami i szkalowaniem piłkarzy to był gwóźdź do trumny Barto i serio nie wiem co miał w głowie że wpadł na to żeby robić zła prase piłkarzom. Na wyniki pracy Bartomeu trzeba poczekac bo kwiatki na pewno jeszcze wyjdą ale info z tym że klub może zbankrutowac schowajmy między bajki