- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
11
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Dzisiaj na obiadek miska ryżu ala Morawiecki premium:https://zapodaj.net/plik-ZHdVg2hympAzjaci... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Giwera
24
Witam. Sen wygrał ze mną i przyznaje się bez bicia, że gdy La Rambla żyła meczem Korea... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
0
Ankieta o prawach mężczyzn.
https://strawpoll.com/cd5215uhe
3
@Roobo Moj hajs mój wybór #wolnealimenty
0
@Roobo Popraw to "kobietą" bo razi w oczy :D
2
@Roobo nie, aborcja powinna być w 100% decyzją kobiety, to jej ciało. Natomiast mężczyzna powinien mieć możliwość, w odpowiednim terminie tak żeby kobieta mogła dokonać aborcji, zadeklarować że nie chce dziecka i nie będzie płacić alimentów. W takim przypadku powinien być zwolniony z obowiązku płacenia alimentów jeśli ona zdecyduje się urodzić dziecko.
0
@Abominacja A po co w odpowiednim terminie? Becikowe lepiej wziąć oraz 500 plus a potem wywalić dzieciaka przez okno Poco się ograniczac