La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 924 Culés

1

W sądzie okręgowym w Warszawie sędziowie otrzymali pismo informacyjne od prezesa tego sądu, że w okresie 30 października do 14 listopada będą musieli rozpoznać ogrom wniosków o tymczasowy areszt. Czyli jednak Ziobro teraz chce ścigać ludzi za protesty przeciwko partii.

1

@tobiasson92 I teraz pytanie czy ludzie się jeszcze bardziej w*****ą czy przestraszą

1

@Bykunn Raczej zaostrzy się dym, bo zaczną się protesty masowe o wolność.

Komentarz usunięty

2

@Bykunn jezeli sie cofną to bedzie tak jak z robieniem na boisku pressingu tylko przez jednego zawodnika

0

@KierownikLucas Ja się zgadzam tylko wiesz, widmo aresztu na niektórych może zadziałać paraliżująco. Ale też sądzę że raczej to spowoduje ogromne zaognienie

« Powrót do wszystkich komentarzy