- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
clyde
86
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
NeroTFP1
68
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
marcin62
7
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
0
Słuchajcie, według Prokuratora, który będzie polował na organizatorów manifestacji, to Jarosław Kaczyński powinien zostać zapakowany do celi, bo przecież nawoływał do brania udziału w obronie kościoła.
"Każde zachowanie osoby organizującej nielegalną demonstrację albo podżegającej lub nawołującej do udziału w niej winno być przede wszystkim oceniane w kontekście wyczerpania czynu zabronionego z art. 165 par. 1 pkt 1 kk w zakresie sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób poprzez spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego" - pisze Święczkowski.
1
@bartekvisca On stoi ponad prawem, więc go to nie dotyczy.
0
@bartekvisca jakby Ziobro wsadził karakana do paki to chyba publiczna egzekucja by była jego na Żoliborzu przy kaczora domu, ewentualnie jakby jakiś sędzia wydał wyrok na kaczora to już dawno byłby odwołany
0
@bartekvisca on już tyle nawywijał, że powinien siedzieć 3943290422 lat