La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1416 Culés

2

To, że Pedri był wczoraj graczem meczu i zachowywał się jak stary wyjadacz to jedno, ale myślę że serio trzeba docenić wczoraj Griezmanna. Jeżeli ławki zagwarantują w tym sezonie trofea to paradoksalnie Barca nie ma się czego bać i wstydzić. Martwi mnie tylko, aczkolwiek to już może moje nastawienie do Busquetsa, ale miałem wrażenie że gra w środku pola siadła po jego wejściu, ale możliwe że to też dobry mecz de Jonga i Pjanica w środku sprawiają że występ Sergio był po prostu mierny

3

@kibic1899 Z całym szacunkiem do Busiego, ale sportowo to już relikt przeszłości.

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się. Jest legendą, ale już jego czas minął, zastanawiam się tylko czy wczoraj zagrał dobry mecz, ale przez pryzmat De Jonga i Pjanica wypadł słabo, czy jednak cały czas trzyma niski poziom

0

@kibic1899 Jakoś bardzo słabo nie zagrał, ale Pjanić z DeJongiem wypadli lepiej.

1

@kibic1899 De Jong w 1 połowy do przodu nic nie dał prawie, lepiej w defensywie i przynajmniej nie holowoał piłki. Pjanić coś tam próbował, ale niecelny. Busi po wejściu znowu był kluczowy w grze do przodu, jeżeli chodzi o pivotów. Pjaniciowi nie przeszkadza to z kim gra na pivocie i gra swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?