La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

konto usunięte

3

Najbardziej mi szkoda tych młodych ludzi co sobie np dorabiają w gastro. Zamiast sobie spokojnie pracowąc, odkładać kasę na przyszłość to będą biedakami przez bezsensowne obostrzenia. Do czego ten rząd chce doprowadzić? Że zdesperowani ludzie będą kraść? Przecież niektórzy mogą nie mieć w ogóle środków do życia.

0

@MaTt_BarcaFan a kogo to interesuje ważne że ci przy korycie bd mirli napchane kieszenie i pełne żołądki

0

@MaTt_BarcaFan Oni dbają w własne interesy, nie o nasze.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Noo dobra to dlaczego ludzie nie wychodzą na ulice z tego powodu? Nie chodzi mi o strajk kobiet bo to chodzi o co innego.

2

@MaTt_BarcaFan nie martw sie. Do tego tez moze dojdzie zaraz. Jak firmy zaczna bankrutowac na potege to bedziesz widziec jaka bedzie wojna

0

@MaTt_BarcaFan Bo połowa tego narodu skrajnie pisowska żyję w przekonaniu, że rząd robi to co należy i to co jest konieczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?