- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
21
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Roobo
0
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
39
Tusk po raz kolejny bardzo celnie ^^
9
@macio_944 ciekawe jak inni sie szykowali :D smieszny typ z rudego
przynajmniej teraz nikt nie strzelal do gornikow jak kiedys :D wtedy to byly pokojowe demonstracje i nikt nie szedl na wojne z narodem :D
17
@macio_944 Tak, widać jak radzi sobie Francja, Czechy i inne kraje, faktycznie lepiej niż my ;) Temu frustratowi pozostało już tylko twittowanie. ;)
14
@macio_944 dobrze, że tak świetnie się sprawował za czasów bycia premierem, ratował wtedy naród jak mało kto
12
@macio_944 Kompromituje się już
1
@macio_944 wywołujesz @Chakalaka z lasu :D
6
@macio_944 Niech się zajmie Belgią w której siedzi bo tam jest najbardziej tragicznie. Tak to jest jak mózg przegrzeje i się gada bzdury a nie widzi się tego u siebie. Donald jak zwykle kłamie a wy dajecie się zmanipulować.
https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-belgia-sobie-nie-radzi-dramat-w-sluzbie-zdrowia-6569070915369664a
2
@Koors pamietaj ze jak rzadzilo PO, to Polska byla zawsze najlepiej przygotowana do wszystkiego -bo tak powiedzial Her Tusk .
Teraz to Polska jest najgorzej przygotowana do wszystkiego - bo tak powiedzial Her Tusk
I te jego Tweety , beka z Sprzedawczyka na maksa :D
2
@macio_944
Tusk jak zawsze w punkt xD. Szkoda, że nie był taki skuteczny jak rządził w Polsce. Afera goniła aferę, a jak zobaczył, że pali mu się grunt pod nogami to uciekł z kraju jak ostatni tchórz.
0
@Koors angela ladna pensje mu placi to co mu wiecej zostalo ... szfab jeden
0
@JoeBlack szkoda, że Jarosław to nie jest tchórz a psychicznie chory maniak. Mógłby razem z nim być tchórzem ;)