- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 742 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 742 Culés
28
Wchodzę, czekam aż wyskoczy reklama irobota, po udanym wyłączeniu przewijam dalej, żeby w połowie czytania pierwszego komentarza widok zasłoniła mi kolejna, wielka, biała reklama, która dopiero po paru sekundach raczy się wczytać i pokazać, że tym razem wku.wia mnie Captain Jack. Nie przesadzacie trochę? Jeszcze trochę i zacznę mieć flashbacki ze stron z meczami.
0
@Messiah10 Ja chyba poważnie mam konto premium bo żadnych takich ekscesów nie mam. Na mobilnej pojawi mi się (i to nawet nie za każdym razem) tylko jedna reklama na cały ekran, gdzie wystarczy kliknąć obojętnie gdzie w czarną ramkę aby zniknęła. Używam Chrome bez żadnego adblocka. Na komputerze mam wyłączone blokowanie reklam na tej stronie i jedyna jaką widzę to taki prostokątny baner. Chyba za zasługi dla strony i wzorowe sprawowanie na LR dostałem konto premium bez żadnej zapłaty.
0
@Nano22 nie mogą rozsierdzać wszystkich na raz ;)
0
@Messiah10 ja ogolni3 mało Kiedy mam jakaś reklamę.
1
@Messiah10 Popieram, to jakaś masakra z tymi reklamami, ok zanim stronę główną otworzy to pozamykasz i powinien być spokój, a tu ku... wa klikasz rambla i następne dwie nosz szlag by to trafił