La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

konto usunięte

9

Jak zaczął się atak i przejęcie TK przez PIS to społeczeństwo miało to w dupie. Jak PIS przejmował pomalutku Sąd Najwyższy to społeczeństwo miało to w dupie. Niby wychodzono na ulicę ale ludziom było za dobrze w tyłkach a po za tym sędziowie to złodzieje więc słusznie że ich zmieniają. Jak PIS stał przeciwko nauczycielom to również społeczeństwo miało to w dupie bo nauczyciele to lenie i obiboki. Dostali lekarze, a co to nas obchodzi. Chcą przejmować media, a co to nas obchodzi. Ważne że wypłacają 500 plus i 13 emerytury. Ale kiedy zaczyna ludziom brakowac pieniędzy w kieszeniach, kiedy widzą że pomału to wszystko się wali to wychodzą na ulice. Najłatwiej sprowokować ludzi czymś co jest na wyciągnięcie ręki. Czymś co może każdemu się wydarzyć. Sędzia, lekarz, nauczyciel to są nam obcy ludzie ale kobieta w ciąży i musząca rodzić chore dziecko to coś co nas dotyczy bardziej. Więc z jednej strony pisałem o Kaczyńskim że ma niesamowitą czutkę polityczną ale z drugiej strony chyba gdzieś przelicytował.

0

@Janiama Hej przecież polowa nie wie, ze placi podatki, skąd mieli wiedziec?

0

@Janiama Nobel. Za odkrycie, że ludzie walczą o własne prawa, a nie cudze.

0

@Janiama
Akurat kryzys związany z TK wywołała Twoja ukochana PO to tak na marginesie. PiS tylko to dokończył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?