La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

0

Myślicie ze Messi odejdzie po sezonie ?

12

@KarwanLaMasia Myślę że poczeka do końca sezonu czy nowy zarząd go przekona. On nie potrzebuje sie spieszyć i podpisywać jakichś porozumień w styczniu.

1

@KarwanLaMasia Nie chciałem aby odszedł ale teraz wydaje mi sie że będzie to najlepsza opcja dla wszystkich stron

3

@KarwanLaMasia Zależy od kilku czynników, jeżeli nie dojdzie w tym sezonie do jakiegoś żenującego blamażu w LM, a miejsce Bartomeu zajmie inny kandydat to myślę, że może z nami jeszcze zostać.

1

@KarwanLaMasia Z jednej strony nie wyobrażam sobie jego odejścia, a z drugiej widzę że sam Messi, Barcelona jak i kibice już się męczą tym związkiem :/

1

@KarwanLaMasia jeśli miałby odejsc to gdzie? Do City? Formuła Pepa się tam wyczerpała i sadze ze Pep odejdzie po sezonie. A jeśli nie city to właściwie nie wiem gdzie

konto usunięte

2

@adi7adi8 Jak dla mnie to od jakiegos czasu wygląda to tak, że on tylko czeka do stycznia. Nie widać po nim takiego zaangazowania jak kiedyś. Według mnie styczeń

0

@KarwanLaMasia ja myślę że on już jest z kimś po słowie i tylko czeka na okazję, sądzę że nie będzie to już Europa

konto usunięte

0

@KarwanLaMasia Wygląda że tak i to my na tym najwięcej zyskamy, tylko jest problem - nie ma żadnego klubu, do którego jego przejście miało by sens (poza Newell's).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?