La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

1

Tal to prawda, że sędziowie w Hiszpanii zarówno ci ci na boisku jak i ci za VARem, to porażka, ale zwalanie nieustanne przy porażkach na sędziów to również porażka. Oni nie zabronili Coutinho strzelić bramki z główki czy Messiemu z akcji. To nie oni, ale Busi zostawił wolnego Valverde. To Lenglet ciągnął za koszulkę Ramosa, a nie sędziowie. Koemann zawalił złym wyborem składu oraz totalnie późnymi zmianami. a nie sędziowie. Mocna Barca nawet jak sędziowie byli przeciwko niej to i tak wygrywała wszystko w Hiszpanii. Teraz jesteśmy na drodze przebudowy i porażki będą się zdarzać. Jednak wole żeby piłkarze wraz z trenerem skupili się nad poprawą gry niż nad marudzeniem o sędziach. Już w środę ważny mecz, wiec do roboty. A Koemann niech lepiej przemawia wynikami na boisku niż w mediach, bo za chwile może go już nie być jak przyjdzie nowy zarząd, a będzie nadal tak daleko w tabeli. Podsumowując, tak sędziowie do wymiany, ale niech Barca gra tak, żeby nie musiała oglądać się na błędy arbitrów!

0

@Pilka_jest_okragla Ale to śedziowie i var podyktowali śmiesznego karnego dla realu, jeśli ktoś tam widział faul jest jeb...y na mózg, nawet ktoś kto nie zna się na piłce widział ze to śmieszna symulka, śmiech na sali.

0

@Pilka_jest_okragla I na końcu ten wylew obrońców i panika jak Modrić doszedł do głosu... Tu trzeba zestawić inaczej tą linię obrony bo znowu hurtowo zaczynamy tracić bramki i kartki łapać. Dawno tak złej defensywy u nas nie było, nawet jak grał tam Oleguer, jak coś nie funkcjonuje jak należy należy szukać zmian jakiś A ciągle zestawiani są tam Pique i Lenglet...

konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla jeżeli Barca i inne krzywdzone zespoły będą siedzieć cicho, zmiany nigdy nie nastąpią. To ze sędziowie są słabi nie jest aż tak dużym problemem. Normalne jest tez również ze sędziowie w Hiszpanii mogą preferować jakiś zespół, myśle ze tak jest wszędzie gdyż sędziowie to ludzie tak jak my, emocjonalnie związani z piłka. Problemem jest to iż sędziowie jak również cała hiszpańska „Gora” piłkarska jest SKANDALICZNIE stronnicza. Nie jestem w stanie oglądając Barce od 15 lat przypomnieć sobie jednego sezonu w którym Real przegrał ligę przez sędziów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?