La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

0

@pax będzie twoja analiza gry Desta z dzisiejszego meczu? Bo widzę sporo zachwytów. Jeżeli jednak nie będzie, to gdybyś ocenił w 2-3 zdaniach byłoby fajnie :)

1

@SelloutCrowd Ja jutro go biore od razu z rana. Później na wieczór Cou lub Busi wlecą. Ale po obejrzeniu pierwszej powtórki na 1 rzut oka, to miał pare interwencji w końcówce 1 połowy, a tak to troche przeciętnie, w drugiej coś podryblował i nic to nie dało, obrona troche gorzej.

1

@SelloutCrowd
@Rewolucja123 będzie "robił" Desta, więc nie ma sensu się dublować, ale mimo że nie za bardzo mam czas i jest to troche rwane oglądania ponownie spotkania to ogólnie zagrał dobrze. W ofensywie prawie niewidoczny,ze względu na rozgrywanie akcji głównie lewą stroną, kilka razy się podłączył z dryblingiem ale niewiele z tego wynikało. Ważne, że w defensywie zagrał nieźle, dobrze się ustawiał przez większośc czasu, był tam gdzie być powinien, chociaż kilka razy Vinicius mu uciekł już w pierwszych 20 minutach (raz po akcji był był odgwizdany spalony gdy Vinicius strzelał na wprost bramki, a raz Vinicus strzelał z pola karnego niecelnie po asekuracji Lengleta). Ogólnie dobre zawody się wydaje (mowię po 20 minutach powtornego oglądania) ale bez fajerwerków, bez wartości dodanej. To co dla mnie na plus, to że załapal ustawienie po praktycznie po 3 tygodniach :)

0

@pax super, dziękuję :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?