La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

6

Obejrzałem La Ligę Bonitę, czy oni nie widzą, że z merytorycznego programu biorąc Kowala zrobili jakiś kabaret? Wielki ekspert od ligi hiszpańskiej, wielki kibic Barcelony, a nawet jedenastki Barcelony nie umiał wymienić... Jak on się może wypowiadać o innych drużynach jak on nawet jednego piłkarza z Cadiz, Elche czy Granady nie zna?

1

@Uukasz_93
Zgadzam się w 100%. Kowal nie dość, że nie jest przygotowany merytorycznie to wcina się każdemu co drogie słowo. Mam wrażenie, że przez cały program tylko on gada. Fajnie się słucha wypowiedzi Piechoty i Kręcidło, tylko przez Kowala oni tak naprawdę nie mają nic do gadania. Dużo lepszy program był jak prowadzono go na Przeglądzie Sportowym.

0

@Uukasz_93
Kowal to jest mem. Jak go slucham to, albo się irytuje albo śmieje, bo takie głupoty gada że czasami aż noz w kieszenie się otwiera. Coś jak Sasin w Pisie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?