La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1659 Culés

0

Real jutro najprawdopodobniej bez Ramos (nie ma go na treningu), więc mogą się męczyć i stracić punkty :)

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Strata Ramosa a strata punktów niekoniecznie będą jakoś bardzo zależne w tym sezonie. Real jest ewedentnie w fazie przejściowej, gdzie ma mnóstwo niedoświadcznych zawodników i tych sytych. Awans z grupy mimo wszystko jest niemal pewny, a szansa na wygrana LM bardzo niewielka. Cel na ten sezon to awans z grupy i później walka krok po kroku. W lidze wszystko się może zdarzyć w tym sezonie, nie zaskoczy mnie mistrzostwo, nie zaskoczy mnie 4 miejsce.

1

@DonMatteo901 sranie w banie gościu xd ostatnia kolejka ligowa pokazała w jakiej formie jest Real i Barcelona, zejdź na ziemię i patrz się na swoją drużynę

0

@DonMatteo901
A my z Griezmann na boisku, oni wrzuca Militao za Ramosa i dalej będzie 11 na 10.

0

@Joe_Pesci @ObiektywnyKibic121 Ludzie ja o ich meczu w LM mówię, a wy o El Clasico :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?