La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

15

Gerard Pique motoywował piłkarzy we wczorajszym meczu mówiąc, że "nie możemy tak łatwo dopuszczać do sytuacji" i coś w stylu "budzimy się panowie, budzimy" [Marca]

27

@BarcaInfo na wfie nawet tak mówiłem

0

@BarcaInfo Ciekawe co Messi mówił ;)

1

@BarcaInfo dlaczego z takich rzeczy w Hiszpanii muszą być robione artykuły?

0

@PatrychoO To już jest coś normalnego w Hiszpanii, dlatego piłkarze dość często zasłaniają usta. Czasem kamery wyłapią jakieś ciekawe testy tak jak rozmowa na linii Messiego i piłkarza Espanyolu: "Ty jesteś malutki" - "A Ty jesteś słabiutki" :D

0

@BarcaInfo Cześć, nie masz czasami infa co mówili do siebie na końcu meczu Koeman i Bordalas, bo wyglądało, że iskrzy.

1

@BarcaInfo Skoro motywacja u nas tak " wygląda " no to nie dziwota że od 3 lat dostajemy rokrocznie Historyczne BATY w LM... XD

5

@AlexDark00 Ronald Koeman: "Przekazałem Bordalasowi, żeby Nyom miał więcej szacunku, ponieważ 2-3 razy powiedział do mnie brzydkie słowa."

0

@BarcaInfo Dzięki.

0

@BarcaInfo no to podziałało fest... szczególnie po golu, pobudzili się chłopaki jak nigdy XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?