La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

4

Tak swoją drogą to kolejne sezon De Jonga i nic ten chłopak się nie poprawia. Kosztował tyle pieniędzy, a ile on naprawdę dobrych meczów w Barcelonie zagrał? Dembele, Griezmann, De Jong - 325 mln euro, które zaliczyło kolejny kompromitujący mecz.

Im więcej pieniędzy wydanych tym zawodnik jest większym niewypałem. Długi, kosmiczne pensje, setki milionów euro na transfery, a jedyny wczoraj jasny punkt do 17 letni Pedri za drobne.

konto usunięte

1

@Uukasz_93 De Jong jest wielkim pechowcem tego meczu. Ogólnie dobre spotkanie. Próbował napędzać akcje. Zanotował 5 dryblingów, a w obronie kilka odbiorów i wybić z pola karnego. Pech chciał, że zrobił karnego i cała dobra praca na marne.

2

@Ratamahatta Nie masz wrażenia, że powinniśmy od niego oczekiwać trochę więcej niż w miarę dobrego meczu?

0

@SzkodniKuss Nie masz wrażenia, że jam grasz w miarę dobry mecz, a wielu kolegów gra piach to i Ty wyglądasz przeciętnie? Ile Leo miał dobrych meczy gdzie reszta była fatalna i przez to, że nie miał z kim grać mnóstwo tracił?

0

@ShinobiQWE Nie neguję tego. Tak samo jak tego, że Frankie gra przeciętnie w Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?