La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

3

"Antoine Griezmann po meczu z Chorwacją: Myślę, że to był jeden z moich najpiękniejszych goli. Starałem się dobrze uderzyć i włożyć w to całą siłę. Deschamps wie, gdzie mnie ustawić, więc wykorzystuję tę sytuację i zaufanie trenera oraz kolegów."

No nie byłem jakoś specjalnie zachwycony jego grą na " ulubionej" pozycji. Na farcie mu się przed nosem piłka odbiła, machnął nogą i siadła. Z tego miejsca Dembele bez formy będzie pakował to samo 9/10 razy bez mrugnięcia okiem. A dla tego to jedna z ładniejszych bramek :P. Do tego wbija szpilki holendrowi + zawodnikom ( przecież do nich ten komentarz dotrze i co jak on ma budować jakieś relacje z kimkolwiek ? hahah)
Jeżeli on ma tak grać na 10tce to ja tam wolę Cou. Barcelona na 10 nie potrzebuje zawodnika od harowania a od kreowania. Fajnie gdyby odszedł gdzieś do ligi Angielskiej i tam biegał a my zdobędziemy troszkę kasy na 9tkę zimą.

Byłem za jego transferem chociażby dla tego że można by go odsprzedać. Nie spodziewałem tylko że jego wartość spadnie tak drastycznie. Masakra :(

4

@zenoowity Ja nie byłem za jego transferem i dalej nie rozumiem po co go ściągnięto.

2

@zenoowity to niech ten Cou kreuje. 2 kluczowe podania w ciagu 3 meczy, ale tez pamietaj co Koeman mowil po przyjsciu, ze pilkarze beda grac na swojej pozycji. Jak widac, nie wszyscy na nich graja.

1

@Rewolucja123 bo 3 zawodnikow nie zmiesci sie na jednej pozycji.. mozna powiedziec ze oprocz Grizza kazdy gra na swojej pozycji.

0

@Rewolucja123 za dużo zawodników dublujących te samą pozycję... i każdy z nich jest równie przeciętny :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?