La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

1

Dyskusje odnośnie plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca trwają, a im bliżej wyników będzie coraz więcej kłótni. Na szczęście w jednej kategorii wszyscy są zgodni. Trenerem roku może zostać tylko jeden kandydat.
Jerzy "Wujaaaaaaa" Brzęczek. Nawet z tym nie dyskutujcie :)

1

@mrboom
Lewy
Błachowicz
Świątek
Memed :D

0

@IronSanHybrid Mamed :D hahaha

0

@mrboom No, a co w tym dziwnego? Champ is Back.

0

@IronSanHybrid proszę Cię :D
serio za 1 walkę stawiasz go przed Kubackim? Zmarzlikiem?

tak ja wiem, że Ty zaliczasz się do grupy mocno kwestionującej żużel, ale nie bądźmy hipokrytami

0

@mrboom No oczywiście, że uważam Mamed > Zmarzlik i mam do tego prawo. PS. nie za jedną, ale za wszystkie :D BTW sporty walki mają to do siebie, że walczy się raz, dwa czasem trzy razy do roku, ale mistrzowie tacy jak Mamed raczej robią to raz.

0

@IronSanHybrid no masz prawo, ale słabe jest ujmowanie innemu sportowcowi i to mam wrażenie, że dlatego że pewien użytkownik o nim pisał

0

@mrboom Co? O_o Ja nikomu nie ujmuję po prostu innych cenię wyżej nie lubię różnych sportów czy to snookera, żużla czy tenisa co nie zmienia faktu, że osiągniecia to osiągnięcia.

0

@IronSanHybrid no to mistrzostwo świata chyba lepsze osiągnięcie niż wygranie jednej walki :)

Całokształt ok, ale to plebiscyt sportowca roku :)

0

@mrboom Mistrzostwo świata 4 krajów* :) W MMA większa konkurencja :) Można się tak spierać do końca dnia. Rozumiem, że ktoś wyżej ceni osiągnięcie Zmarzlika, ale ja cenię osiągnięcie Mameda wyżej będącego raczej underdogiem w tej walce i do tego wydawało się na fali opadającej :D

0

@IronSanHybrid KSW to też nie jest potężna organizacja ;d

Polska, Dania, Szwecja, Rosja, Słowenia, Słowacja, Czechy, Australia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Łotwa, Finlandia, Włochy, Stany Zjednoczone
jak dla mnie więcej niż 4 :D

0

@mrboom No, ale z tego co się orientuję to nie wszystkie de facto się liczą także tego :D Potężną nie, ale raczej znaną i liczącą się w Europie i za oceanem ^^

0

@IronSanHybrid ale to sport bardziej indywidualny
Polska w piłce też się nie liczy, a ma obecnie jednego z najlepszych piłkarzy świata

w jakimś top10 ksw jest na 8 miejscu ;d
polska liga żużlowa najlepsza na świecie ;d

ja Cię nie próbuję przekonać, ale dla mnie Mamed nie ma podjazdu do Zmarzlika i pewnie nawet nie będzie w 10 sportowców ;d

0

@mrboom Ja Ciebie też nie próbuję przekonać, ale dla mnie Zmarzlik nie ma podjazdu do Mameda ^^

0

@IronSanHybrid ale tylko dlatego, że nie lubisz żużla :D

0

@mrboom a Ty MMA ^^

0

@IronSanHybrid nie, ja lubię MMA, czasem coś obejrzę, ale Mamed ma już swoje najlepsze lata za sobą, a Zmarzlik w sumie całą karierę przed sobą 25 lat a już 2 mistrzostwa świata, Gollob to zrobił jak miał prawie 40 :D

0

@mrboom Co ma do tego ile kto ma kariery przed sobą, liczy się tu i teraz :) Mamed mając 40 lat i dokonał czegoś czego nikt się po nim nie spodziewał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?