La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

6

Dzisiaj jesteśmy wszyscy Igami. Oby dziewczynie poszło jak najlepiej w przyszłości, oby nie uderzyła Idze woda sodowa do głowy i nie zważała uwagi na pompowany balonik jak to w naszym kraju jest zwyczaj. Fakt może i jestem niedzielnym kibicem tenisa, ale wszystkim Naszym rodakom będę życzył jak najlepiej w każdej dyscyplinie sportu i nie tylko. Iga rób swoje i spraw kibicom wiele radości:))

6

@Piotr,1985 Dziś wszyscy jesteśmy Mamedami Khalidovami :D

2

@IronSanHybrid Ja Mammed :D

1

@IronSanHybrid Dziś w nocy fajnie by było być Marcinami Tyburami, chłopak walczy o wskoczenie do TOP15 UFC wagi ciężkiej UFC, osobiście trzymam kciuki

1

@IronSanHybrid o to też. Zapomniałem o Mamedzie. Może dlatego, że nie oglądałem gali mordo bo nie mam CP, ale tak jak napisałem. Kto reprezentuje Nasze barwy to zawsze będę życzył jak najlepiej:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?