La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2043 Culés

konto usunięte

8

„W PSG Ronaldinho nie trenował w ciągu tygodnia. Pojawiał się najwcześniej w piątek, bo chciał zagrać w sobotę. Przyjeżdżał w okularach przeciwsłonecznych, często kładł się na stole do masażu i zasypiał. Trener był z tego powodu wkurzony, ale i tak go wystawiał. Potem wychodził na boisko i w pojedynkę wygrywał nam mecze, to było po prostu niesamowite. Po jakimś czasie nikogo to już nie dziwiło, to przecież był Ronaldinho...”.

- JEROME LEROY, były zawodnik PSG.

konto usunięte

1

@Mat_Cat A Dembele nie gra, bo się 15 minut spóźnił. Teraz to Ronaldinho by u nas nie czarował.

konto usunięte

0

@VenoM coś w tym jest ;) aczkolwiek Dembele to talent moim skromnym zdaniem niesamowity ale do Roniego bez podjazdu ;)

konto usunięte

0

@Mat_Cat Do Roniego kto miał podjazd jeśli chodzi o technikę, drybling? Neymar się chowa.

konto usunięte

0

@VenoM lubię oglądać Neymara ale mimo wszystko nie ta liga, do tego ten wieczny uśmiech i luz Ronaldinho robiły robotę ;)

0

@VenoM moim zdaniem nikt nie ma do niego pod tym względem podjazdu, czysty magik

1

@VenoM No i gdzie to Ronaldinho zaprowadziło? Do związków z kartelami i paki. A kariera ile trwała?

konto usunięte

2

@Dari0G O co Ci teraz chodzi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?