- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
9
Kolejna ciekawostka związana z Cyberpunkiem.
Z okazji ogłoszenia wersji Gold, kierownik japońskiego działu lokalizacji podzielił się tym zdjęciem. Na tych wszystkich stronach mieści się część (!) scenariusza do Cyberpunka 2077.
@Jakchcesz @YoNoEntiendoNada @tadzik447 @Shroud @Pawc10 @don'T.R.I.P.e
0
@macio_944 ah czekam aż ten balonik pęknie jak wyjdzie gra xD Położyli na górze zapisane kartki, reszta pusta.
Marketing 2000iQ
6
@draxidox To co napisałeś nie ma nawet 1 IQ. Czytając takie komentarze mam naprawdę wrażenie, że wiele osób by piało z zachwytu by ta gra się nie udała. Zamiast kibicować i być dumnym, to trzeba zawsze udupić. Wiedźmin, Lewandowski, Tokarczuk, Cyberpunk... zawsze się coś znajdzie by ubliżyć i ponarzekać na coś z czego powinniśmy być dumni. Klasyk.
Niezależnie od tego czy Cyber się uda czy nie, to powinniśmy być dumni z takiego zainteresowania polskim produktem, który sprawia że Polska jest bardziej rozpoznawalna i szanowana.
0
@macio_944 A ja nie jestem dumny ze sposobu w jaki działa CDP, jak nie potrafią zaplanować procesu produkcyjnego gry oraz jak niezorganizowani wewnętrznie są o czym mówią wszyscy pracownicy którzy pracowali u nich i odeszli. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego kłamali o crunchu, nie podobają mi się działania tylko pod kurs akcji na giełdzie. Jak Cyberpunk się uda to super, ale takie peany o CDP są dość dziwne
0
@macio_944
kibicowałem Wiedzminowi, ba kocham 3. Lewandowskiego wspieram, Tokarczuk nie lubię. Cyberpunk i cała jego otoczka mi sie nie podoba. Co w tym złego?
2
@Bykunn ta afera o crunchu to nie wiem po co, oni chyba tylko mówili o tym że zrobią wszystko żeby tego crunchu nie było ale nie obiecywali że na pewno go nie będzie. A jeśli chodzi o osoby które odeszły i teraz gadają, to weź poprawkę na to że mogli być to sfrustrowani pracownicy których szef przyłapał na 15 fajce w ciągu godziny i im zwrócił uwagę i teraz gadają różne rzeczy. Jeśli ktoś nie interesuje się tak bardzo tym tematem to wiele rzeczy może się wydawać oburzających ale to normalka w tej branży i jest mnóstwo osób które o tym wiedzą, że jest to nieodłączna część tego biznesu.
2
@Bykunn Oni nic nie obiecywali, że nie będzie crunchu, tylko że będą starali się tego unikać. Procesu produkcyjnego nikt nie potrafi zaplanować: CDPR, Naughty Dog, Rockstar i inni. Wszędzie jest crunch. O których pracownikach dokładnie mowa?
@draxidox Nie czujesz dumy, że Polka dostała nobla, a polska produkcja jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w ostatnich latach, a ich PR to póki co jeden z lepszych?
0
@Jakchcesz Nie, nie mówię o takich pracownikach tylko o najlepszych fachowcach w branży którzy poszli do wielkich zagranicznych studiów. Nie można takich rzeczy zganiać na "normalka w tej branży" bo są firmy które robią świetne gry i radzą sobie bez wykorzystywania pracowników. "Crunch wprowadzamy na miesiąc" kto w te bajki wierzy...
3
@Bykunn Borys Nieśpielak nie ma w 100% informacji z pierwszej ręki. Wiele razy się mylił, m.in. zapewniając, że na pewno nie będzie już zmiany premiery, a parę dni później zmienili premierę na listopad. Do Jego informacji trzeba podchodzić z dystansem. Jakbyś więcej czytał na ten temat i bardziej się orientował w "growych ludziach" to byś wiedział :)
0
@macio_944 Tak i CDP i Cyberpunk byliby dla mnie bożkiem i złotym cielcem :D Dokładnie tak by było. Idealna firma a jak robi coś źle to tylko dlatego że inni też. Ma dużo lepsze i pewniejsze informacje niż gość z forum o piłce nożnej bo siedzi w branży a nie o niej czyta
0
@Bykunn Nie o to chodzi by CDP i Cyberpunk były "bożkiem i złotym cielcem", ale by do tego podchodzić wiarygodniej. Borys wśród ludzi z branży ma opinię osoby, której informacje nie zawsze pokrywają się z prawdą.
https://zapodaj.net/4e23785fc967f.png.html