La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

0

Mam zamiar kupić sobie laptop Huaweia. Jest on oryginalnie z Windowsem.
W perspektywie czasu - może mi coś grozić? Windows np. nie będzie aktualizować, no bo Amerykańska marka? Czy te wojenki wpłyną na laptopy?

0

@Gosciuu Zacznijmy od tego, dlaczego właśnie laptop od Hujałeja?

1

@Gosciuu Jak chcesz dobrego laptopa to weź coś od HP, sam jestem szczęśliwym posiadaczem Probooka.

1

@4drian0 D14/D15 są spoko modelami.

0

@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 Podrzucisz swój model?

0

@Gosciuu Ja mam akurat ProBook 6540b w wersji 8GB Ram...
https://www.komputronik.pl/product/92777/hp-probook-6540b-wd694ea-.html

...ale są też tańsze modele.

0

@Gosciuu Ja już pół roku mam Matebooka 13 i jak na razie spisuje się bez zarzutu

0

@Gosciuu Na komputerze osobistym tzn. PC możesz zainstalować co Ci się tylko podoba i nikt nie ma w tym nic do powiedzenia, podzespoły w PCtach w odróżnieniu od telefonów są różnych ogólnie dostępnych producentów a oprogramowanie można instalować kiedy i jakie się chce.

0

@Karolina109 Nad nim też się zastanawiałem!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?