La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

konto usunięte

4

Moim zdaniem Depay był kompletnie zbędny. W kadrze jest przesyt ofensywnych graczy na lewą stronę i dziesiątkę, a deficyt mamy na środku napadu, defensywnym pomocniku i stoperze. Lautaro odpadł ze względu na cenę, ale może to dobrze bo Argentyńczyk będzie miał rok na przekonanie nieprzekonanych i wtedy spróbujemy ponownie. Ja jestem zły, że nie ogarnęliśmy wcześniej Mikela Merino z Sociedad bo gość w moim uznaniu mógłby być takim brakującym elementem tej Barcy. W trzech pierwszych meczach pokazał fenomenalny poziom: agresje w odbiorze, świetne podania.

0

@Ratamahatta Również uważam że brakuje takiego defensywnego pomocnika, czy po prostu pomocnika środkowego. Zostaliśmy tylko z 3 takimi. Bo Puig, Pedri to dla mnie bardziej ofensywni zawodnicy, nie można ich porównać do Pjanicia czy De Jonga. Nie zastąpiono Vidala i Rakiticia, którzy swoje minuty rozegrali w tamtym sezonie.

2

@Ratamahatta A ja mam za złe, że nie wzięli Wernera.

A inne opcje to Isak, Dembele, Lukaku(chociaż on to drogi transfer).

Do pomocy to mogli ściągnąć Thiago i było by po problemie. On grał jako DP, a wiadomo jaki to rozgrywający.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?