La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1091 Culés

5

Po pierwsze to Barca od początku ruszyła na gospodarzy meczu, a nie jak w poprzednich latach Celta stawała pod naszym polem karnym. Gol Ansu sprawił, że oddaliśmy trochę inicjatywę rywalom i stąd wzięły się te, niepotrzebne zupełnie faule, czego konsekwencją była czerwień i gra w osłabieniu.
I tu wyszła przebiegłość i odwaga Koemana. Zamiast zamurować bramkę w drugiej połowie, na co pewnie liczyli gospodarze, Barca ruszyła na Celtę. Kolejne dwie bramki powinny paść zaraz po przerwie ale co się odwlecze to...
Odrodzenie Coutinho stało się faktem. Gość jest nowym liderem zespołu i to on dyryguje naszą grą. Bayern powinien pluć sobie w brodę, że nie wykupił go kiedy miał okazję.
No grzechem byłoby nie wspomnieć o radykalnej poprawie gry w defensywie. Tego to ja się nie spodziewałem. Oczywiście Pique, Busi czy Klemens nadał są wolni ale jako formacja defensywa gra bdb. Neto - myślę sobie, że Ter Stegen może niespiesznie wracać do zdrowia, choć wydaje się, że jak już wróci łatwo mu nie będzie wskoczyć do bramki w roli tego pierwszego.
Ale ale, zimna krew, kamienna twarz, spokój grabarza i jedziemy dalej..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?