- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
0
Prime Lewandowski czy prime Eto'o
1
@Barcza223 krótko. Eto
2
@Barcza223 Z Lewym jest taki problem że z każdym rokiem ma swój prime lepszy.
0
@kaamil1910 Zgadzam się tryplet z interem i Barceloną to jednak nie byle co
2
@Janiama nie żebym coś miał do Bundesligi ale w Bundeslidze dla jednej z najlepszych 9 ostatnich lat to nie wyczyn
5
@Barcza223 No ale w LM zaraz będzie 3 strzelcem w historii a jak zdrowie dopisze to do 100 bramek dobije
0
@Janiama No niby tak, ja w sumie z własnych przeżyć Eto'o nie pamiętam :D
1
@Barcza223 chyba Lewy, niewielu pamięta, że Etoo często marnował wiele sytuacji. Dodatkowo warunki fizyczne przemawiają za Polakiem. Etoo na pewno był lepszy w grze kombinacyjnej ale summa summarum stawiam na Lewego
0
@Barcza223 eto byl slaby
0
@nammah Eto jaki był? słaby? xD brak mi słów. Chyba nie widziałeś tego chłopaka w akcji.
0
@fart widziałem. Przeciętniak. Ogólnie w psychologii czlowieka jest takie cos, że głównie pamiętamy momenty dobre o kimś, a złe zapominamy. W przypadku eto to pamietam tylko zle wystepy
0
@nammah Ja pamiętam jego słabe występy a było ich dość sporo, ale pisanie, że jest słaby to duża przesada. Wygrał sporo i często to jego trafienia dawały wygrane. Natomiast ja nie przypominam sobie aby Lewy strzelał w wielkich finałach np: LM.
0
@Nieznajomy Eto 180cm Lewy 184 cm w tym że Eto dużo szybszy i śmiem twierdzić że silniejszy od Lewego . Inne Profile napastników Ale moim zdaniem Eto był lepszy . Plus nie ujmując nic Lewemu Ale w Reprezentacji nic nie gra, w LM też nie jest jakaś gwiazda A w Bundeslidze Jovic też dużo strzelał, Werner tak samo , może to zbyt wcześnie Ale teraz jakoś kiepsko mu idzie