La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

2

Ja to jutro zobaczył bym taki skład, nawet kosztem wygranej. Ciekawe jestem jakby młodzież się spisała. Byłby by to taki eksperyment.

Neto
Roberto (niestety) - Araujo - Lenglet - Alba
Puig - de Jong
Trincao - Pedri - Ansu
Messi

Chciałbym żeby Puig dał jasno ze jest przyszłością Barcy i ze nawet w formacji 4-2-3-1 jest dla niego miejsce. Chciałbym żeby była duża wymienność pozycji w Naszym ataku.

konto usunięte

0

@VamosGirl Pique jest naszym najlepszym obrońcą. Klasę lepszym od Lengleta więc akurat on musi grać.

konto usunięte

1

@VamosGirl Eksperyment możemy zrobić jak będziemy mieć 10 punktów przewagi nad 2 miejscem i grać U SIEBIE z Cadiz = czyli nigdy

0

@Janiama Chciałbym Urugwajczyka zobaczyć z Francuzem. Zobaczyć też jak na tle lepszej drużyny wypadnie. @xBoMBoWiECx odechciało mi się oglądać Griezmana i Busqetsa.

konto usunięte

0

@VamosGirl Ok, masz prawo pisać co chcesz.

1

@VamosGirl świetny skład, zobaczyłbym z chęcią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?