La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

15




Widziałem to już kilka razy ale dopiero teraz spostrzegłem pewną rzecz... Messi tutaj nieobecny niczym po mocnej fecie... AŻ przerażające xDDDDD

Szkoda że genialnym MSN mogliśmy się cieszyć tylko 3 lata... ;/

konto usunięte

9

@FC1899Barca Gdyby zarząd rok temu nie wydał bez sensu ponad 100 baniek na Griezmanna i dołożył te 30-40 (czy ile tam brakowało) do Neymara to byśmy oglądali nadal.

6

@FC1899Barca faktycznie. Wcześniej tego nie widzialam (tej nieobecności Messiego) :oo

3

@FC1899Barca Raczej zwiecha po mocnym paleniu.

konto usunięte

6

@FC1899Barca genialne MSN ale wygrało tylko 1 lm razem. Troche słabo w tej kwestii

2

@Barca1992 Grali 3 sezony. To mimo wszystko troche malo. XIM np., czyli najlepsze trio jakie moglo spotkac Barce w ciagu tylu sezonow wygralo tych LM 3. A za Pepa w ich prime w ciagu 4 lat, tylko 2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?