- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
1
Może to nie powód do dumy, ale "pochwalę się".
Dostałem pozytywny wynik testu na koronawirusa :D
Oczywiście gdyby nie test, nie wiedziałbym że jestem chory. Zostałem wysłany na badanie po tym jak jeden z pracowników u mnie w firmie został zdiagnozowany.
Jak ktoś może niech poleci jakieś filmy, seriale ale bez tych oczywistych bo już obejrzane a to będą długie dwa tygodnie :D
1
@SiSenior Witamy po ciemnej stronie mocy ;)
1
@SiSenior Gratulacje.
0
@SiSenior Zostały Ci 2 tygodnie życia? To ja bym Wieśka 3 powtarzał ^^
0
@tobiasson92 również zostajesz na przymusowym urlopie w domu ?
@tristan87 dziękuję serdecznie, pozdrawiam cieplutko
@Mario96w dwa tygodnie nudzenia się raczej, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. Plus taki, że chociaż dom prywatny, można wyjść na ogród :D
1
@SiSenior Serio, to zdrówka życzę. Z filmami ci niestety nie pomogę.
0
@SiSenior Nie, ale miałem kiedyś kontakt z zarażonym więc możliwe, że też miałem. Pamiętaj, że pozytywny test nie musi oznaczać choroby, bo to dwie zupełnie różne rzeczy :D
0
@tristan87 dziękuję jeszcze raz, bardzo serdecznie I oczywiście z wzajemnością.
@tobiasson92 powiem Ci, że jakoś na wiosnę możliwe, że też byłem chory. Wtedy była taka akcja, że przylecieli do nas Tajwańczycy zaraz na początku epidemii i oby dwaj zachorowali, myśleliśmy że klasycznie grypa inny klimat itd. Potem zaczęliśmy chorować w pracy, po kolei, dwa dni objawów jak grypa i zdrowi. Dziwne, potem się myślało że może to był ten słynny covid, a teraz pozytyw więc sam już nie wiem. Marakuja I koza też miały pozytywy więc cóż:D